ترکیب کاشی سنتی و مدرن

ترکیب کاشی مدرن و سنتی

خیلی از مشتریان عزیز ما یک سوال کلیدی و مهم در مورد دکوراسیون و کاشی کاری منزل خود دارند و آن این است که آیا امکان ترکیب (کاشی مدرن و کاشی سنتی) با یکدیگر مقدور است یا خیر؟

جواب این سوال مثبت است. اما اگر مایل به اطلاعات بیشتر در این زمینه هستین پیشنهاد “نقشستان365” به شما این است  که متن زیر را مطالعه نمایید.

همان‌طور که می‌دانید رنگ‌ها تشکیل‌دهنده دکورها شیک و زیبا هستند و در واقع این رنگ‌ها هستند که محیط را با طراوت و زیبا می‌کنند. طیف رنگ‌هایی که در دو سبک کاشی‌کاری استفاده می‌شود با هم متفاوت است. کاشی‌کاری سنتی همواره رنگ‌های اصیل را شامل شده است و می‌توان رنگ‌های با اصالت را به کار برد. اما در کاشی‌کاری مدرن می‌توانید تمامی رنگ‌ها را مشاهده کنید و بر اساس رنگ مدنظر گزینه دلخواه را انتخاب نمایید. در نتیجه طیف رنگ‌های کاشی‌کاری مدرن نسبت به کاشی‌کاری سنتی بیش‌تر است و انتخاب نیز به‌ مراتب آسان‌تر خواهد بود.

کاشی‌های تک‌رنگ در گروه کاشی‌کاری مدرن قرار دارد. اما در کاشی‌کاری سنتی شما با طرح‌های جذاب که از رنگ‌های زیادی تشکیل ‌شده‌اند روبه‌رو هستید. بنابراین کاشی تک‌رنگ نمی‌تواند در گروه این سبک کاشی‌ها قرار گیرد.

بر اساس تمایل افراد می‌توان دو سبک کاشی‌ کاری را در کنار هم قرار داد و محیط‌ها را زیبا و خاص‌تر کرد. به‌ طور مثال افراد می‌توانند از سبک کاشی‌ کاری سنتی در محل‌هایی مانند حیاط و بالکن‌ها و بخشی از سرویس بهداشتی و یا حمام و آشپزخانه استفاده کنند و بخش‌های دیگر را با کاشی‌ کاری مدرن زینت دهند. این نوع طراحی و دکوراسیون نیز بر اساس سلیقه افراد صورت می‌گیرد و تمایل آن‌ها به برخورداری از دو معماری را مشخص می‌کند.

ترکیب این دو در محیط‌های بزرگ بسیار رایج است. در خانه‌هایی با متراژ بالا می‌توان بخشی از منزل را به‌صورت سنتی آرایش داد و بخشی دیگر را مدرن و لوکس طراحی کرد. بنابراین تمامی دکوراسیون منزل در این برهه زمانی با توجه به سلیقه افراد صورت می‌گیرد و انواع کاشی ‌کاری‌ها باوجود تمایل آن‌ها انجام می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *