دانستنی های خرید کاشی و سرامیک

دانستنی های لازم در خرید کاشی و سرامیک(قسمت سوم)

5- جذب آب

یکی دیگر از موارد مهمی که هنگام خرید کاشی و سرامیک باید به آن توجه کرد، میزان جذب آب یا WA کاشی و سرامیک است. این ویژگی به شما می گوید که کاشی مورد نظرتان مناسب استفاده در مناطق مرطوب یا فضاهای بیرونی است یا خیر. برای این مورد نیز ۴ دسته بندی وجود دارد. کاشی های غیر شیشه ای، کاشی نیمه شیشه ای، کاشی شیشه ای و در نهایت کاشی های غیر قابل نفوذ از این دسته کاشی ها به شمار می روند.

6- مقاومت در برابر یخ زدن

مقاومت در برابر سرما به شما می گوید که کاشی و سرامیک انتخابیتان تا چه حد توانایی مقاومت در برابر سرمای بیرون را دارد. ناگفته نماند که اگر قصد استفاده از کاشی را در فضای داخلی دارید، مقاومت در برابر یخ زدن اهمیت چندانی پیدا نمی کند.

(جمع بندی)

خرید کاشی و سرامیک یکی از مهمترین تجهیزات ساختمان به شمار می رود. در این مقاله سعی کردیم تا در مورد ویژگی های یک کاشی و سرامیک خوب اعم از ضریب اصطکاک، درجه رنگ، جذب آب، چند رنگی و غیره صحبت کنیم. اما از دیگر موارد مهمی که در این خصوص بیش از همه اهمیت دارد، وجود فروشگاه مطمئنی است که با خیالی راحت و مطمئن بتوان از آن خرید کرد. شما عزیزان به راحتی و با ورود به سایت “نقشستان365” می توانید با توجه به نیاز، سلیقه و همچنین بودجه ای که در اختیار دارید، بهترین انتخاب را داشته باشید و از مشاوره های آنلاین و حضوری “رایگان” ما استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *