کاشی کاری در قسمتهای مختلف خانه

کاشی کاری در آشپزخانه و اتاق خواب

سلام به همراهان جان و عزیز نقشستان365

در مقاله حاضر و قسمت بعدی آن ما به شرایط و نحوه ی صحیح و اصولی کاشی کاری در آشپزخانه – اتاق خواب و پذیرایی اشاره خواهیم کرد.

ضمنا مشاورین و طراحان (گروه کاشی سنتی نقشستان365) همیشه در دسترس شما گرامیان هستند تا بتوانید به زیباترین و شکیل ترین شکل ممکن منزل خود را مزین کنید.

کاشی کاری در آشپزخانه؛ انتخاب کاشی برای آشپزخانه

آشپزخانه یکی از اصلی‌ترین فضاهای خانه، به خصوص برای خانم خانه است. از این رو باید در دکوراسیون داخلی آن نهایت دقت و سلیقه را به کار گرفت. طبق طراحی‌های اخیری که بسیاری از دکوراتورهای داخلی پیشنهاد می‌دهند پوشاندن فضای بین کابینت‌های پایین و بالا با (کاشی )است. اگر جز خانم‌هایی هستید که آشپزخانه را بیشتر از هر فضای دیگری دوست دارید و می‌خواهید سبک هنری در این فضا اجرا شود به شما پیشنهاد می‌دهیم اگر کابینت‌هایی به رنگ چوب طبیعی و قهوه‌ای یا رنگی دارید از کاشی‌هایی با طرح‌های سنتی و یا اسلیمی برای پوشاندن فضای دیوارها استفاده کنید.

کاشی کاری در اتاق خواب؛ انتخاب کاشی برای اتاق خواب

برای به کار بردن هنر کاشی کاری در اتاق خواب بسته به فضایی که در اختیار دارید می‌توانید از انواع کاشی‌های طرح‌دار برای کف یا دیوار استفاده کنید. برخی از کاشی‌های طرحدار با رنگ‌هایی شبیه به هم و طرح‌های مختلف در بازار وجود دارد که می‌توان با کنار هم قرار دادن آن‌ها یک شکل شبیه به قالیچه برای زیر میز کار یا اطراف تخت استفاده کرد.

(پایان قسمت اول)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *